تبلیغات متنی
خريد بک لینک در وبلاگها
home automation in los angeles
Barabas Ropa de hombre
تعمیرات تخصصی گوشی
پروفايل كاربر
ahmad
نام : amir
سن :
جنسیت : عدم نمايش جنسيت
وضعیت تاهل : عدم نمايش وضعيت تاهل
تاریخ ثبت نام : دوشنبه 4 اسفند 1394
اخرین ورود : - در ساعت
ادرس سایت :
شناسه یاهو :


تاريخ : 05 ارديبهشت 1394 | 17:38 | نویسنده : شهریار | بازدید : 299

طلا نیوز: معضلات خرید موبایل از بازار ایران تنها به گوشی‌های قاچاق بدون گارانتی و سودهای گزاف فروشندگان محدود نمی‌شود. دامنه این معضلات به تعمیرات گوشی تلفن‌همراه نیز کشیده شده است. حالا سیل گوشی‌های معیوب مرجوعی به کارخانه‌ها و دست‌دوم و دزدی بازار تعمیرکاران ایرانی را هم گرم کرده است.

تعمیرکارانی که کوچک‌ترین سررشته و تخصصی برای تعمیر موبایل نداشته و به راحتی و با گفتن چند جمله مشتری را دور زده و مخارج سنگینی برای او می‌تراشند. در این میان پدیده عجیب فروش ضمانتنامه در ایران که تا ٣٠٠‌هزار تومان هزینه اضافه به مشتریان تحمیل می‌کند کارآ نبوده و قاچاقچیان با درج یک شرط جالب در این ضمانتنامه‌ها در ازای خرابی و ایراد گوشی به‌طور کامل از خود رفع مسئولیت می‌کنند.

گارانتی که به هیچ دردی نمی‌خورد

گارانتی‌های فروشی یکی از پدیده‌های خاص بازار موبایل ایران است. گارانتی‌هایی که از ٥٠تا٣٠٠‌هزار تومان قیمت دارند و هنگام خرید، فروشنده آن‌قدر برایتان از مزایای این گارانتی چرب‌زبانی می‌کند که کاملا قانع می‌شوید با پرداخت چند صد‌هزار تومان اضافه از این ضمانتنامه‌ها بهره‌مند شوید، اما تازه در زمان تعمیر گوشی است که متوجه می‌شوید پولی که بابت خرید گارانتی داده‌اید، هدر رفته است و این ضمانتنامه هیچ گره‌ای از کارتان باز نمی‌کند. «مهدی موسوی»، تعمیرکار تلفن‌همراه در این‌باره می‌گوید: حجم بالای گوشی قاچاق در ایران باعث شده است که قریب به اتفاق گارانتی‌های تلفن‌همراه غیرکارآمد و به‌درد نخور باشد. زیرا اگر به شرایط مندرج در این گارانتی‌ها دقت کنید به خوبی متوجه می‌شوید که این ضمانتنامه‌های تقلبی در ازای خرابی گوشی هیچ خدماتی ارایه نمی‌کنند و به راحتی از مسئولیت شانه خالی می‌کنند.

به‌عنوان مثال یک بند جالب در شرایط گارانتی‌های ایرانی این است که در صورت نصب نرم‌افزار غیرمجاز، مسئولیت هرگونه خرابی گوشی به عهده خریدار است و گوشی از شمول گارانتی خارج می‌شود. نکته اینجاست که پشت این شرط هیچ سازوکار و قوانین مشخصی وجود ندارد. یعنی هیچ آیین‌نامه و مقرراتی وجود ندارد که تعریف کند، منظور از نرم‌افزار غیرمجاز چیست؟ بنابراین قاچاقچی‌ها با این ترفند به راحتی مشتری را دور می‌زنند و در صورت مراجعه او برای تعمیر گوشی معیوب خود، با استفاده از این بند عجیب گارانتی به دلیل نصب نرم‌افزار غیرمجاز گارانتی را لغو می‌کنند. این‌که تعریف نرم‌افزار غیرمجاز چیست نیز یک نوع برداشت آزاد است!

بندهای عجیب گارانتی‌های ایرانی

علاوه‌بر بند عجیب نرم‌افزار غیرمجاز، در گارانتی‌های ایرانی بندهای جالب دیگری نیز به چشم می‌آید. به‌عنوان مثال یک فروشنده در خیابان جمهوری در گارانتی صادر شده برای گوشی‌های سامسونگ، قید کرده است که در صورت مخدوش شدن، باز شدن یا آب‌خوردگی پوشش پلاستیکی گارانتی، ضمانتنامه از اعتبار خارج است! یا در بندهای دیگری از گارانتی‌های ایرانی این نکته قید شده است که در صورت مراجعه برای برخورداری از امتیازات گارانتی حتما فاکتور فروشنده با مهر و امضای معتبر را به همراه داشته باشید در غیر این صورت شرکت پشتیبان از ارایه خدمات گارانتی معذور است.

از دیگر شرایط قابل توجه گارانتی‌های ایرانی این است که هرگونه آب‌خوردگی یا ضربه به گوشی، آن را از شرایط مشمول گارانتی خارج می‌کند. این شروط به همراه سایر شرط‌های دشوار و مبهم باعث می‌شود که خریدار، قید رفع عیب و تعمیر گوشی خود را با ضمانت‌های صادر شده بزند. علاوه‌بر این ممکن است خریدار با مراجعه به نشانی صادرکنندگان گارانتی با مسائل دیگری مانند تغییر نشانی و جا به جایی تعمیرکار صادر‌کننده گارانتی یا تمام شدن قرارداد با شرکت روبه‌رو شود که بهانه لازم برای عدم پشتیبانی از ضمانتنامه را به آنها می‌دهد. هفت‌خوان استفاده از گارانتی گوشی تلفن همراه به ناچار بسیاری از کاربران را ناگزیر از مراجعه به تعمیرکاران متفرقه می‌کند اما داستان به همین‌جا ختم نمی‌شود و مشکلات دیگری در راه است!

بازار گرم تعمیرکاران با گوشی‌های تقلبی

مراجعه به یک تعمیرکار خبره ممکن است شما را رودرروی واقعیاتی تلخ قرار دهد. به‌عنوان مثال ممکن است متوجه شوید گوشی چند‌میلیون تومانی‌تان یک گوشی «رفرش» (refresh) بیشتر نبوده است. «مهدی موسوی»، تعمیرکار موبایل در توضیح این موضوع می‌گوید: گوشی‌های «رفرش» معمولا گوشی‌های معیوب مرجوعی به کارخانه‌های سازنده است که در بازار جهانی به یک پنجم قیمت گوشی اصل فروخته می‌شود. این گوشی‌ها را معمولا کشور چین در حجم بالا خریداری می‌کند و با تعمیرات جزئی و بازسازی ظاهر آن در حد یک گوشی نو، به سایر کشورها صادر می‌کند. در ایران نیز این نوع گوشی به‌صورت قاچاق و بیشتر از طریق افغانستان و پاکستان وارد می‌شود.

این تعمیرکار ادامه می‌دهد: البته ظاهر این گوشی‌ها کاملا نو و تمیز است و قاب استفاده شده در این گوشی‌ها قاب اصلی است. بنابراین خریدار کوچک‌ترین تردیدی ندارد که یک گوشی اصل و نو را خریداری کرده است. اما تنها با چند ماه استفاده مشکلات و دردسرهای گوشی شروع می‌شود و پای او را به تعمیرگاه می‌کشاند. وفور گوشی‌های تقلبی، دست‌دوم، دزدی و رفرش در بازار و فروش آنها به جای گوشی نو باعث می‌شود که مراجعه ایرانی‌ها به تعمیرگاه موبایل زیاد باشد. به همین دلیل تعمیر موبایل در ایران یک بازار پرسود ایجاد کرده است و تعمیرکاران غیرمجاز موبایل در جای‌جای بازار ایران مانند قارچ رشد کرده‌اند.

ترفندهای تعمیرکاران غیرمجاز

«علیرضا حسنی» یکی دیگر از تعمیرکاران مجاز تلفن‌همراه می‌گوید: شمار تعمیرکاران غیرمجاز گوشی تلفن‌همراه چند برابر تعمیرکاران مجاز است. این افراد بدون هیچ ضابطه و مجوز مشخصی به راحتی در گوشه و کنار شهر اقدام به تأسیس تعمیرگاه موبایل کرده‌اند و از آن‌جا که هیچ سررشته و تخصصی در تعمیر گوشی ندارند یا در سطح مبتدی هستند ضرر قابل‌توجهی به گوشی مشتریان وارد می‌کنند و در صورت خرابی گوشی، آنها به راحتی می‌توانند مشتری را گمراه کرده و او را از تعمیر گوشی خود منصرف و به خرید گوشی جدید ترغیب کنند. وی در ادامه می‌گوید: بیشتر این تعمیرکاران که فروشندگان گوشی تلفن‌همراه نیز هستند با گفتن جملاتی نظیر این‌که یکی از قطعه‌های مهم گوشی سوخته است و هزینه تعمیر آن بیشتر از ارزش گوشی می‌شود، صاحب گوشی را از تعمیر منصرف می‌کنند. غیر از این در صورتی که آنها موفق به تعمیر گوشی شوند، ممکن است تنها یک ایراد ساده را برطرف کرده باشند اما با استفاده از ناآگاهی مشتری ایراد را به قسمتی دیگر مرتبط دانسته و هزینه‌های بالایی از مشتری دریافت می‌کنند.

به‌گفته فعالان بازار موبایل، تعمیرکاران غیرمجاز در مواجهه با گوشی‌های اصل و گرانقیمتی که برای تعمیر آمده‌اند امکان دارد قطعات اصلی گوشی را با قطعات دست دوم یا چینی تعویض کنند و مشتری به دلیل ناآگاهی، هیچگاه این موضوع را متوجه نشود.

شکایت به شرط فاکتور بررسی می‌شود

همچنین «غلامحسین کریمی»، رئیس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی تهران می‌گوید: به‌طور متوسط هر هفته ٢٠ مورد شکایت از مراکز خدماتی گوشی موبایل در تهران به این اتحادیه اعلام می‌شود که شامل شکایت درباره نحوه تعمیر یا دریافت بیش از حد اجرت است. کریمی تأکید می‌کند: شمار تعمیرکاران غیرمجاز در تهران بسیار زیاد است، به‌طوری که این اتحادیه قدرت شناسایی تمام این افراد را ندارد. زیرا این اتحادیه تنها ٤ بازرس در اختیار دارد و این بازرس‌ها برای بررسی و سرکشی به هزاران تعمیرگاه غیرمجاز گوشی تلفن‌همراه بسیار اندک هستند.

البته این به معنای آن نیست که اتحادیه با تعمیرکاران غیرمجاز مقابله نمی‌کند چراکه در صورت مشاهده تعمیرگاه‌های بدون مجوز و گزارش به اتحادیه، موضوع رسیدگی شده و تعمیرگاه در اسرع وقت پلمب می‌شود. به‌گفته رئیس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی، ارتباطی و لوازم جانبی تهران، مشتریان برای جلوگیری از سوءاستفاده تعمیرکاران موبایل، حتما باید از تعمیرکار فاکتور دارای مهر و امضا دریافت کنند تا اتحادیه راحت‌تر بتواند حقوق مشتری را احیا کند.
برچسب‌ها:

قاچاقگوشی تلفن‌همراه

لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/848q
اخبار و مطالب مرتبط:

عسگراولادی :شهامت تک نرخی کردن ارز را ندارند | ۱۰:۰۷ | ۹۴/۰۱/۲۰
توصیه‌هایی رییس اتحادیه طلا و جواهر به خریداران | ۱۰:۱۶ | ۹۴/۰۱/۱۸
رشد واردات هند تاثیر زیادی بر روند تحولات قیمت طلا خواهد داشت | ۱۳:۰۱ | ۹۳/۱۲/۲۷
نعمت‌زاده: تعرفه واردات کالا باید افزایش پیدا کند | ۱۳:۲۸ | ۹۳/۱۲/۲۶
نعمت‌زاده:هدیه‌دادن‌خودروی‌خارجی توهین‌است | ۱۲:۴۰ | ۹۳/۱۲/۲۵

جدیدترین اخبار و مطالب:

دو فرمول پیشنهادی کارشناسان برای تحریک بازار خودرو | ۰۹:۳۱ | ۹۳/۰۸/۰۳
افزایش 78 درصدی تولید خودروی داخلی | ۲۱:۴۶ | ۹۳/۰۸/۰۲
هزینه حمل و نقل هوایی 15درصد بیشتر از زمینی | ۲۱:۳۰ | ۹۳/۰۸/۰۲

اخبار و مطالب گذشته:

بررسی قیمت‌ دنا و تندر۹۰ امروز در شورای رقابت | ۱۳:۴۶ | ۹۳/۰۷/۳۰
بررسی حذف دلار در بانک مرکزی ایران و روسیه | ۱۳:۲۵ | ۹۳/۰۷/۳۰
خودروهای لوکس آمدند؛ تکنولوژی نیامد | ۱۲:۲۵ | ۹۳/۰۷/۳۰

اضافه کردن نظر

نام (ضروری)

ایمیل

:D:lol::-);-)8):-|:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
حروف باقیمانده 1000

دنبال کردن نظرات سایر کاربران در این مطلب

کد امنیتی
تازه کردن

ارسال
JComments
خبرنامه وSMSطلا
پست الکترونیک :

موبایل (اختیاری) :


ادامه ي مطلب . . .

امتیاز : 2


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 05 ارديبهشت 1394 | 17:38 | نویسنده : شهریار | بازدید : 283

از زمانی که بخش موبایل سونی در سال ۲۰۱۲ شروع به کار کرده، تعداد زیادی گوشی‌های ضد آب و ضد گردوغبار هم تولید کرده است، مثل Sony Xperia Z،Sony Xperia ZR و Xperia Z Ultra. این گوشی‌های سونی دارای گواهی مقاومت در برابر آب با استاندارد بالا هستند، مخصوصاً Sony Xperia Z Ultra که تست IP58 را با موفقیت پشت سر گذاشت و نشان داد که تا بیشتر از یک متر زیر آب هم به خوبی دوام می‌آورد.

به لطف توضیحات مفصل مرکز تعمیرات موبایل سونی در تایوان، راز تعمیر گوشی‌های ضد آب مشخص شده. وقتی بخش‌های تعمیرات موبایل سونی یک گوشی ضد آب که به خاطر تماس با آب صدمه دیده را دریافت می‌کنند ابتدا اجزای آسیب‌دیده را تشخیص می‌دهند تا متوجه شوند علت این مشکلات استفاده‌ی نادرست شخص از گوشی بوده است یا خیر. آن‌ها سه فرآیند بررسی را برای هر گوشی انجام می‌دهند: برچسب رطوبت را بررسی می‌کنند، گوشی را برای یافتن منافذ اضافی که آب بتواند از آن‌ها وارد شود بررسی می‌کنند، گوشی را برای پیدا کردن اثرات اکسایش باز و بررسی می‌کنند.
بررسی برچسب رطوبت

check-the-damp-sticker

این اولین قدم برای فهمیدن این موضوع است که آیا گوشی خیس می‌شود یا خیر. در طراحی گوشی‌های ضد آب سونی از برچسب‌های رطوبت استفاده می‌شود. وقتی پوشش سوراخ ضدآب را باز کنید، می‌توانید کاغذ رطوبت را ببینید. اگر رنگ این کاغذ عوض شده باشد یعنی گوشی شما خیس است.
مشاهده‌ی نتایج تست تنگی منافذ هوا

Test-air-tightness-pressure

تست تنگی منافذ هوا برای بررسی مقاوم بودن گوشی در برابر آب انجام می‌شود. در این تست گوشی با یک گیره به تجهیزات تست متصل می‌شود.

Test-airtightness

وضعیت تنگی منافذ هوا در کامپیوتر نمایش داده می‌شود که شامل نتایج وضعیت پمپاژ هوا است.

gastightness-test

اگر نتایج این تست خوب باشد به معنی این است که گوشی هنوز قابلیت ضد آب بودن خود را داراست.

failure-of-tightness

اگر گوشی تست تنگی منافذ هوا را با موفقیت پشت سر نگذارد کامپیوتر سطح قرمزی را نشان می‌دهد.

گوشی‌های ضد آب سونی با یک سوراخ ساخته می‌شوند که برای برسی ضد آب بودن گوشی با ابزار خاص استفاده می‌شود. در شرایطی که این سوراخ بسته باشد، اگر گوشی تست تنگی منافذ را با موفقیت پشت سر گذاشته باشد اما برچسب رطوبت رنگ جدیدی به خود گرفته یا برد گوشی خیس شده باشد، خیس شدنش یک علت انسانی دارد و به استفاده‌ی نادرست مربوط می‌شود.
باز کردن گوشی برای بررسی

کارکنان بخش تعمیرات به کمک ابزار پیچیده و مخصوص گوشی را باز و بررسی می‌کنند تا محل ورود و رد اکسایش با آب را در برد گوشی بیابند.

کل پروسه‌ی تعمیر باید در محیطی با وضعیت ثابت و تمیز انجام شود تا از ورود گردوغبار به گوشی و دستگاه‌ها جلوگیری شود؛ بنابراین افراد از لباس‌ها و دستبند ضد الکتریسیته ساکن استفاده می‌کنند (این دست بندها از جمع شدن الکتریسیته‌ی ساکن در بدن شخصی که با وسایل الکتریکی حساس کار می‌کند و تخلیه الکترواستاتیکی یا ESD، electrostatic discharge جلوگیری می‌کنند) تا پروسه‌ی تعمیر در محیطی کاملاً تمیز و ضد آب انجام شود.

wrist-static

تمام عوامل دخیل و مربوط در طول پروسه‌ی بازرسی، تعمیر و نگهداری باید در وضعیت ثابت باشند.

تمام ساختمان‌های سونی یعنی خود کارخانه یا مرکزهای تعمیرات سونی در تایوان، دارای میز کار‌های حرفه‌ای مخصوص تعمیرات گوشی هستند که تکنسین‌ها را قادر می‌سازد بدون وارد آوردن خللی به کارایی ضدآب بودن، گوشی را تعمیر کنند. در پروسه‌های بررسی گوشی برای خرابی ضد آب بودن، اگر کارکنان خبره تأیید کنند که دستگاه سونی از تماس با آب صدمه دیده، گوشی خیس را برای انجام تعمیرات باز می‌کنند. تمام این پروسه با دوربین فیلم‌برداری شده و تمام اطلاعات گزارش‌ها عکس‌ها و فیلم‌های مربوطه در آرشیو نگهداری می‌شود.

این گوشی‌های ضدآب دستگاه‌های اختصاصی هستند و صفحه‌نمایش LCD و صفحه‌ی لمسی آن‌ها که اطلاعات آنالوگ را به دیجیتال تبدیل می‌کند، خیلی محکم به هم مونتاژ شده‌اند تا گوشی به ظاهر فوق باریک دسترسی پیدا کند. برای تعمیر گوشی، تکنیسین‌های تعمیرات باید از وسایل و ابزار دقیق برای باز کردن و مونتاژ دوباره‌ی گوشی استفاده کنند.

LCD-dismantling-equipment

این یک ابزار پیاده‌سازی دقیق در میز کار تایوانی‌ها است. این وسیله می‌تواند لایه چسبنده دوطرفه، بین صفحه‌ی ال‌سی‌دی و قسمت محافظ را با استفاده از دمای بالا نرم کند.

LCD-screen-machine

هنگام جدا کردن صفحه ال‌سی‌دی، دستگاه حرفه‌ای جداسازی به صفحه گوشی و ضد آب بودن آن آسیبی نمی‌رساند.

disassembly-screen-equipment

در مدت‌زمان کوتاه صفحه‌ی گوشی سونی با موفقیت جدا شده است.

cellphone-repair-screen

تکنسین تعمیر باید کابل خم شو را با دقت جدا کند، چراکه بسیار شکننده و ظریف است.

screens-are-tear-down

سپس صفحه‌ی ال‌سی‌دی و قسمت‌های محافظ را از دستگاه جداکننده بیرون می‌آورند. صفحه‌ی ال‌سی‌دی و برد گوشی موبایل سونی به طور کامل از هم جدا می‌شوند.

بعد از پایان جداسازی متصدیان تعمیرات و نگهداری باید گوشی را با نوار ضد آب جدیدی مونتاژ کنند.

waterproof-tape

این نوار باید با دقت و فشار مشخصی به برد گوشی متصل شود.

در شرایط عادی تکنسین‌ها باید مطابق رویه تولید کارخانه، تست تنگی منافذ هوا را قبل از باز کردن گوشی و بعد مونتاژ دوباره‌ی آن انجام دهند. تمام این اعمال برای اطمینان صددرصدی از مقاومت گوشی در برابر آب انجام می‌شود. در آخرین مرحله از مونتاژ، گوشی‌‌های ضد آب سونی سری اکسپریا باید از تعدادی تست فشار دیگر هم بگذرند تا از بهترین حالت مقاومت آن‌ها در برابر آب اطمینان حاصل شود. پروسه‌ی این تست دقیقاً مثل کارخانه‌اش است و توسط کارکنان مشخصی برای تضمین توانایی ضد آب بودن آن‌ها انجام می‌شود.

connect-cellphone-screen

وصل کردن سیم خم شوی حساس صفحه.

screen-phone-mold

کپسوله‌سازی گوشی با ابزار خاص قالبی.

lcd-screen-mold-tool

از ابزار دقیق برای مونتاژ صفحه گوشی استفاده می‌شود.

smartphone-screen-equipment

قطعات گوشی هوشمند را در صفحه‌های فلزی قرار می‌دهند و سپس آن‌ها را در دستگاه ورقه ورقه سازی قرار می‌دهند، سپس گوشی برای رسیدن به ظاهری فوق باریک به همراه قابلیت ضد آب بودن فشرده می‌شود.

بنا به گزارش‌های بخش خدمات مشتریان، بیشترین علت خرابی گوشی مربوط به آب، در درست بسته نشدن سوراخ ضد آب گوشی ریشه دارد. در این حالت گوشی خیس می‌شود، اما می‌تواند تست تنگی منافذ هوا را با موفقیت پشت سر بگذارد. مثل تغییر رنگ کاغذ رطوبت که علتش می‌تواند خیس نبودن گوشی هم باشد. شاید علت آن رطوبت هوا یا تحمل آب از روی پوشش سوراخ هم باشد؛ بنابراین وقتی کاربران می‌خواند از گوشی ضد آب، زیر آب استفاده کنند باید قبل از آن مطمئن شوند که سوراخ فشار هوا کاملاً بسته شده باشد.


ادامه ي مطلب . . .

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

دکتر لپ تاپ اولین شرکت با مجوز از سازمان فنی وحرفه ای درتعمیر لپ تاپ و تبلت و موبایلهای هوشمند
آدرسهای دکتر لپ تاپ در تهران و اصفهان *
دفتر تهران : سعادت آباد میدان کاج کوچه بهزاد پلاک 239 تلفن :22346569-021 همراه:09128362188
******************************* < br>دفتر اصفهان : خیابان استانداری سه راه هشت بهشت کوچه 11 پلاک 35 03112217764 – 09198357078
*******************************
دکتر لپ تاپ اولین مزکز فوق تخصصی آموزش و تعمیرات لپ تاپ نوت بوک,کامپیوتر pc ,تبلت و موبایلهای هوشمند, ریکاوری اطلاعات ,مانیتورهای ال سی دی و CRT در استان اصفهان و تهران با اساتید مجرب و با سابقه تعمیرات خانم و آقا برگزار میکند.
1- مرکز آموزش فوق تخصصی تعمیرات و آموزش تعمیرات لپ تاپ پی سی و نوت بوک در اصفهان
2- مرکز فوق تخصصی تعمیرات و آموزش تعمیرات هار د دیسکهای پی سی لپ تاپ و اکسترنال و ریکاوری اطلاعات پیشرفته در اصفهان
3- مرکز آموزش تعمیرات تبلت و موبایلهای هوشمند
4- مرکز آموزش و تعمیرات مانیتورهای LCD , CRT
5- آشنایی با سخت افزار و دوره اسمبل رایانه در اصفهان
**************************************** ****
کلاسها به صورت حداکثر 5 نفره با اساتید خانم و آقا بوده و مدیریت زمان کلاسها به عهده خودتان بوده و کلاسها تا رسیدن شما به سطح مهارت ادامه دارد و بعد از آن 5 سال پشتیبانی میگیرید در آخر دوره بعد از گذراندن امتحانهای عملی از طرف سازمان فنی وحرفهای مدرک معتبر ارایه میشود.
**************************************** ****
بخشی از سیلابس دروس آموزشی دوره تبلت :
آموزش مبانی الکترونیک
آموزش شناسایی قطعات THT- SMD
آموزش صحیح استفاده از ابزار تست مولتی متر و دیباگرها و …
آموزش نقشه خوانی الکترونیک SCHEMATIC
آموزش و کار عملی در کارگاه کار با HOTGUN تجهیزات تعمیرات HOTGUN, HOTAIR,IR
آموزش و کار عملی در کارگاه کار با دستکاه تعویض چیپ BGA- ASHIN
آموزش نحوه عیب یابی و تشخیص سلامت قطعات الکترونیک انواع چیپ ها – آی سی ها – مقاومت ها – دیود ها – ترانزیستور ها – کریستال و …

1- مقدمه و آشنایی با موبایل و انواع موبایل – تاریخچه موبایل
2- امنیت تجهیزات مخابراتی و لزوم کنترل سیستم های مخابراتی با استفاده از سریال نامبر imef (تئوری)
3- آشنایی با اصطلاحات راجع در آموزش تعمعیرات موبایل و ارتباط فیزیک و شیمی با تعمیرات موبایل
4- آشنایی با ساختار موبایل و انواع قسمت سازنده موبایل (عملی )
5- باطری موبایل و شناخت باطری و طرز استفاده از دستگاه های تغذیه و طرز شوک دادن باطری ( عملی)
6- آشنایی با مبانی الکترونیک و قطعات الکترونیک استفاده شده در برد موبایل (تئوری)
7- عیب یابی و کنترل ولتاژ دستگاه و برد های دارای جریان کشی غیر استاندارد(عملی)
8- عیب یابی و رفع عیب مدار شارژ در نوکیا (عملی)
9- عیب یابی و رفع عیب مدار شارژ در سونی (عملی)
10- عیب یابی و رفع عیب مدار شارژ در انواع برند ( عملی)
11- عیب یابی و رفع عیب مدار mic و speaker و buzzer (عملی )
12- عیب یابی و رفع عیب مدار qfa در lcd نوکیا (عملی)
13- عیب یابی و رفع عیب data در lcd سونی lg و سامسونگ ( عملی )
14- آشنایی با نقشه وطرز تعویض انواع ic وطرز استفاده از دستگاه هیتر (عملی)
15- آشنایی با نواع کد ریست و کد lock در نوکیا ، سونی ، lg ، سامسونگ و ……….( تئوری)
16- مقایسه ضمنی برد موبایل و تبلت و مقایسه موبایل و تبلت ( عملی )
17- شناخت انواع تبلت و طرز باز کردن تبلت (عملی)
18- طرز شناسایی جریان کشی غیر استاندارد در تبلت (عملی)
19- طرز تعویض انواع تاچ و lcd موبایل و تبلت (عملی)
20- آشنایی با انواع حافظه و حافظه داخلی و خارجی (عملی)
21- آشنایی با انواع key power (عملی)
22- آشنایی با انواع UIF (عملی)
23- طرز تهیه باطری یرای انواع موبایل که باطری آنها در بازار موجود نمیباشد (عملی)
24- تعمیر و شناخت گوشی های MINI (عملی و تنوری)
25- چه گوشی های را نباید تعمیر کرد (تئوری)
26- لزوم آشنایی با عیب های سخت افزاری و نرم افزاری و لزوم ارجعیت تعمیر ( توری)
27- آشنایی با انواع اپل و طرز باز کردن انواع اپل (عملی و تنوری)
***********************آدرسهای دکتر لپ تاپ ********************
دفتر تهران : سعادت آباد میدان کاج کوچه بهزاد پلاک 235 تلفن :22346569-021 همراه:09128362188
دفتر اصفهان : خیابان استانداری سه راه هشت بهشت کوچه 11 پلاک 35 03112217764 – 09198357078


ادامه ي مطلب . . .

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

برگزاری دوره های آموزشی جامع و تخصصی تعمیرات تلفن همراه در مجتمع آموزشی ملی پایتخت و ارائه مدرک رسمی از مرکز کارآفرینی ملی شهرداری تهران

هدف از گذراندن دوره تعمیرات موبایل در این مرکز این است که کارآموزان بتوانند:گوشی های معمولی و هوشمند و آیفون را بصورت سخت افزاری و نرم افزاری تعمیر نمایند,آموزش در کارگاههای مجزا و بصورت کاملا عملی می باشد.

مباحث آموزشی :

الف:آموزش قطعه شناسی:
در این بخش با نحوه عملکرد ، شکل ظاهري و شناخت قطعات و علل آسیب دیدگی و خرابي و قطعاتی از قبیل: ترانزيستور ، ديود ، سيم پيچ ، خازن ، مقاومت ، UEM ، سؤيچ آنتن ،IC تغذيه ،IC رگولاتور ، ترانسفورماتور ، فيوزهاي محافظ ،IC ملودي ، اوسيلاتور بوت ، کريستال ساعت ،IC اينترفيس ، IC پاور آنتن ، آي سيRF ، VCO و باطري پشتيبان،تعویض و تعمیر انواع درایورها و راه اندازها،تعویض انواع کانکتورها،تعویض ال سی دی روي انواع گوشي هاي تلفن همراه آشنا خواهند شد.

لوازم تعمیر گاهی:

شامل آشنائي با کارکرد لوازم تعميرگاهي موبايل : هويه ، پمپ باد ، منبع تغذيه ، اولتراسونيک ، هيتر ، پنس و کاردک ، آچار و پيچ گوشتي ،قلع کش، سيم قلع کش ، سيم لحيم ، روغن لحيم ، سيم چين ، لوپ روميزي ، گيره روميزي ، آچار مخصوص ، فلکس ، تينر فوري ، شابلون ، سيم لاکي ،انواع باکس نرم افزاري موبایل، کابل انتقال نرم افزاري ،تورنادو،هیتر اینفرارد و…

مدارات موبایل:

شامل شکل مدارات گوشي هاي موبايل و نحوه عملکرد و ارتباط اجزاء قطعات مدار و نکات کاربردي :مدار آنتن (در TX و RX ) ، مدار صدا (ميکروفن و اسپيکر – ديجيتال و مکانيکي و نکات) ،مدار رادیویی، مدار شارژ ، مدار صفحه کلید ، مدار سيم کارت ( توضيح پايه های مختلف ، مدارداخلي و انواع و عملکرد و قابليتها و نکات سيم کارت ) ، مدار داخلي باطري ها

قلق ها و شیوه های تعمیرات موبایل:

شامل آموزش انواع شگردهاي تعميراتي موبايل : نحوه برخوربا گوشیهای آب خورده،نحوه برخورد با گوشیهای ضربه خورده،نحوه برخورد با گوشیهای خاموش،هيتر کاری ، جريان کشي روی مدار، رسوب زدائي با تينر فوري ، رسوب زدائي با اولتراسونيک ، شوک دادن باطري ، تست تغذيه قطعات ، تعمير با سيم لاکي ، تست افت ولتاژ ، تست مدار آنتن ، تست مدار آنتن درRX و TX ، تست صداي اسپيکر ،باز و بسته کردن انواع مدلهای گوشی موبایل اعم از تخت-تاشو-چرخشی-دولپه- تست ميکروفن با سؤيچ هندزفري ديجيتالي ، تست ميکروفن با سؤيچ هندزفري مکانيکي ، يافتن مسيرها ، تعمير واياها ، تست مقاومت ها ، تست کليد پاور ، تشخيص پايه هاي پاور آنتن ، تست و تعمير ويبراتور (VIBRATOR) ، تست بازر (BUZZER) و LED ، تشخیص دستکاری شدن گوشی توسط افراد غیر متخصص،ساير راه حلهاي تعميراتي

آموزش رفع مشکلات گوشی شامل:

شبکه،صفحه نمايش،حافظه گوشي و امکاناتي ازقبيل پورت USB،اينفرارد و بلوتوث به همراه کدهاي مخفي

آموزش کار با انواع box از قبيل :

REEF-ATF-JAF-MXKEY- HWK – UFSX micro – SE TOOL – Universal-Z3X-NSPRO-SPIDERMAN-MT-MTK

تشريح مدارشارژ:عدم شارژ not charging – charger not support

آموزش راه های بازکردن قفل انواع گوشي security code

آموزش طريقه rplگرفتن از گوشي هاي نوکيا

آموزش رجيسترکردن گوشيها (بازکردن قفل شبکه)

آموزش ترميم قسمت super dongle(سيم لاکي گوشي )

آموزش ترميم gdfs گوشي هاي سوني اريکسون

آموزش تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های هوشمند

– آموزش باکس BB5 BOX
آموزش UNLOCK به همراه تست پوینتها
– آموزش باکس CRUISER
آموزش نرم افزار جدید کروزر برای رفع روشن نشدن گوشیهای Db2020
نقشه كابل های لازم برای كروزر
بازسازی كامل GDFS و تعویض سریال با کروزر
توضیح در مورد برنامه d-ultimate unlocker
طریقه آنلاك رایگان همه سونی اریكسونهای Db2020
نحوه تشخیص سیم كارت كروزر و تاپیکهای مختلف دیگر همچون باز كردن قفل Lg 8550 با كروزر و …
– آموزش باکس Dream Box
آموزش کلیه مراحل نصب باكس dream box
رفع ایراد پیغام خطا های باکس دریم باکس از قبیل: reset call timer – invalid GDFS structure و…
نحوه ی دانلود فایلهای فلش باکس دریم باکس
زدن تست پوینت به آی سی چسب دار با دریم باکس
testpoint برای گوشی هاي DB2020
آموزش تعمیر جی دی اف اس با باکس دریم باکس و اشکالاتی از قبیل
z610 بعد از ترمیم و رایت gdfs گوشی میزنه عدم پوشش شبكه
K550 چراغ چشمك زن
k770 بعد از تست پوینت و آنلاک باز هم خطای GDFS دارد
پریدن ایرام k550 بعد از ردن تست پوينت
راه حل های مربوط به طریقه فلش زدن w810 cid52 _53
– آموزش باکس INFINITY
تعویض سریال باکس اینفینیتی
آموزش فلش کردن گوشی بک آپ گرفتن و تغییر زبان گوشیهای چینی با اینفینیتی
حل پیغام های خطای باکس از قبیل : حل مشکل Invalid Sim و حل مشكل unathorized phone
– آموزش باکس JAF
نحوه دانگرید کردن باکس جاف و انتخاب فایل فلش به صورت manual
پیغام های خطا از قبیل پیغام faild aborting imei و ….
آموزش نصب آهنگ و ملودی بروی گوشی توسط کابل فلش و بدون نیاز به کابل مخصوص
آموزش صفر كردن لایف تایمر گوشی توسط باکس جف و استفاده از كد های جف برای عیب یابی سخت افزاری
نحوه تشخیص سالم بودن imei و sim lock data
آموزش مصور ترميم سريال گوشي با باکس جف
رفع مشكل سریال علامت سوال با باکس جاف
نحوه گرفتن Rpl از سرور توسط باكس J.a.f
فول اریز و فول فلش
تشریح و آموزش جامع آنلاك سری sl2 توسط اینترفیس جف
آموزش نکاتی مهم در مورد usb flashing و فلش با كابل یو اس بی
پیدا كردن یوزر كد BB5
آموزش از سرور SX4 server
آموزش کامل برای کابلهای نوکیا از قبیل نحوه تغییر كابلهای نوكیا برای رفع مشكل local Mode
نحوه MODIFY كردن كابل های bb5 نوكیا
آموزش جامع نرم افزار bb5 king به همراه تشریح سیم لاک
درایور باکس جف شامل: توضیح گزینه های قسمت flash seeting و service seeting و opretion و unlock setting
آنلاک فری بدون تست پوینت برای پی کی توماس
كرك جف برای سونی اریكسون
آموزش آنلاک گوشی های ساژم و تمام برنامه های آنلاک و فلش گوشی های bb5
آموزش نرم افزار semc برای فلش سونی ارکسون با jaf و فلش و آنلاك سامسونگ با جف
تعمیر نرم افزاری باكس JAF و مشکلاتی از قبیل:
5500 و بیغام microsoft visual c++ runtime library
5700 پی ام زدم صفحه سیاه شد فلش هم زدم درست نشد
دانگريد و فارسي سازي 5610
راه حل درست کردن IMei گوشی 7610
لودر های fbus مورد نیاز برای فلش N96 با باکس جف
مشکل آنتن دهی n73 بعد از اریز و زدن rpl
5610 تا آرم نوکیا میاد و ریست میشه
باز نکردن تم بعد از زدن منو فارسی 5800

محل برگزاری کلاس ها : تهران – میدان انقلاب
به همراه خوابگاه رایگان ویژه کارآموزان دیگر شهرها


ادامه ي مطلب . . .

امتیاز : 2


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 05 ارديبهشت 1394 | 17:40 | نویسنده : شهریار | بازدید : 1539

فروش سی دی جامع ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین ها

http://behamuoz.avaxblog.com/post/1125

1 روز پیش … مجموعه ای کامل پیش روی شماست تا به اهداف خود رسیده و در زمینه فروش سی دی جامع ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین ها به بهترین ;…
فروش سی دی کامل ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل …

http://barfineh.fcblog.ir/post2280.php

20 ساعت قبل … با سپاس از حضور مشتریان گرامی شما در صفحه اختصاصی [ فروش سی دی کامل ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین ها ] هستید.
فروش سی دی جامع ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین ها

http://mehtbiat.namablog.ir/post1705.php

1 روز پیش … شما در جستجوی پکیج ( فروش سی دی جامع ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین ها ) هستید؟ ما بهترین بسته آموزشی ” فروش سی دی ;…
کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر تخصصی لپ تاپ در ایران – به …

http://rozitablog.blog.ir/1393/12/کامل-ترین-مجموعه-آموزش-فارسی-تعمیر-تخصصی-لپ-تاپ-در-ایران-–-به-صورت-تصویری-اورجینال1

کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر تخصصی لپ تاپ در ایران – به صورت تصویری. … 19,800 تومان, خرید حرفه ای ترین مجموعه آموزش تعمیرات موبایل / اورجینال.
فروش سی دی کامل ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل …

http://asremes.boldfa.com/post/1968

2 روز پیش … با آرزوی لحظاتی سراسر موفقیت .شما به پست تخصصی فروش سی دی کامل ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین ها وارد شده اید ما ;…
مجموعه کامل آموزش فارسي تعمير موبايل معادل 7 سي دي و حاوي يک جزوه و

http://hamshahree.com/10093143.html

مجموعه بي نظير و کامل آموزش تعميرات سخت افزاري انواع گوشي هاي موبايل فراتر از هر کلاس و آموزشگاه تعميرات موبايل حرفه اي ترين و تخصصي ترين نرم افزار آموزش ;…
خرید سی دی کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر موبایل معادل ۷ سی دی …

http://bitta.cloudsite.ir/خرید-سی-دی-کامل-ترین-مجموعه-آموزش-فارسی/

کاربر گرامی شما به سایت خرید کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر موبایل معادل ۷ سی دی و حاوی یک جزوه و هزاران نقشه داخلی انواع گوشی اصل وارد شده اید.پکیج کامل ;…
خرید سی دی جامع ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین ها

http://nabkala.vvs.ir/menu/خرید-سی-دی-جامع-ترین-مجموعه-آموزش-کامل-ف/

سلام انتخاب شما درست بوده و شما به صفحه خرید سی دی ( خرید سی دی جامع ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین ها ) داخل گشته و کالای مورد نظرتان را ;…
خرید سی دی کامل ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین ها

http://entireweb.denablog.com/post/548

10 مارس 2015 … همکاران عزیز و گرانقدر ما جهت رفاه حال شما عزیزان کالای خرید سی دی کامل ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین ها در این مجموعه تهیه ;…
فروش سی دی جامع ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین ها

http://kiana.atlasyar.ir/2015/03/فروش-سی-دی-جامع-ترین-مجموعه-آموزش-کامل-ف/

6 روز پیش … ضمن آرزوی ساعاتی خوش برای هموطنان عزیز.شما به صفحه ویژه فروش سی دی جامع ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین ها وارد شده اید.
خرید سی دی کامل ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-فن شاپ

http://arghavnb.blogsazan.com/post1943.php

با آرزوی لحظاتی سراسر موفقیت .شما به پست تخصصی خرید سی دی کامل ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-فن شاپ وارد شده اید ما بهترین و جدیدترین آموزش ;…
کاملترین پکیج تعمیرات موبایل در ایران – فروشگاه اینترنتی سیب

http://3ib.ir/product.php?id=364

با کمترین هزینه در یک کار پردرآمد متخصص شوید!!! 100% تضمینی. بدون نیاز به گذارندن کلاس های آموزشی. توضیحات: DVD 1: کاملترین مجموعه نقشه های موبایل.
آموزش تعمیرات لپ تاپ به زبان فارسی ( کامل ترین مجموعه )/:/اورجینال

http://downloud.ir/catalog/webresults/19730/

روش خرید: برای خرید مجموعه آموزشی تعمیرات لپ تاپ به زبان فارسی / اورجینال، پس از کلیک …. کامل ترین مجموعه تعمیرات موبایل در ایران شامل سه سی دی فارسی – خرید ;…
فروش سی دی کامل ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل …

http://fasleruy.frblog.ir/post/1968

3 روز پیش … این فروشگاه با ارائه بهترین ( فروش سی دی کامل ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین ها ) شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می رساند.
حرفه ای ترین و تخصصی ترین مجموعه آموزش تعمیرات موبایل در ایران

http://www.namafz.ir/post/43

کامل ترین مجموعه تعمیرات موبایل در ایران شامل سه سی دی فارسی. حرفه ای ترین و تخصصی … مجموعه بی نظیر و کامل آموزش تعمیرات سخت افزاری انواع گوشی های موبایل
خرید سی دی جامع ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین ها

http://ritmebaran.xzn.ir/2015/03/خرید-سی-دی-جامع-ترین-مجموعه-آموزش-کامل-ف/

7 مارس 2015 … به پایگاه آموزشی لوح برتر ایران مارکت خوش آمدید.آنچه برای شما آماده کرده ایم برترین خرید سی دی جامع ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر ;…
اولین و بزرگترین بانک اطلاعات آموزش تعمیرات موبایل در ایران: آموزش …

http://www.emdad-mobile.com/

آیا به دنبال یک مجموعه بینظیر و کاملا جامع از تعمیرات کلیه موبایلها و تمامی موضوعات تعمیرات موبایل می باشید ؟ آیا به دنبال گنجینه ای از کاملترین و جدید ترینهای ;…
مجموعه کامل آموزش فارسي تعمير موبايل معادل 7 سي دي و حاوي يک جزوه …

http://agahi24.com/adv/مجموعه-کامل-آموزش-فارسي-تعمير-موبايل-م/

مجموعه بي نظير و کامل آموزش تعميرات سخت افزاري انواع گوشي هاي موبايل فراتر از هر … حرفه اي ترين و تخصصي ترين نرم افزار آموزش تعميرات سخت افزاري موبايل در ;…
کاملترین و جدید ترین نقشه های موبایل / هزاران نقشه شماتیک موبایل

http://www.irisl-mti.ir/post/17

کاملترین مجموعه بانک اطلاعات تعمیرات سخت افزار و نرم افزار موبایل در ایران قابل … آیا به دنبال یک مرجع کامل در رابطه با کلیه آموزش باکسها می باشید (بیش از 20 ;…
کامل ترین مجموعه تعمیرات موبایل در ایران – نياز آموز

http://niazamoz.ir/post/39

حرفه ای ترین مجموعه آموزش تعمیرات موبایل کامل ترین مجموعه تعمیرات موبایل در ایران شامل سه سی دی فارسی حرفه ای ترین و تخصصی ترین مجموعه…,کامل ترین مجموعه ;…
خرید پستی آموزش تعمیرات لپ تاپ به زبان فارسی , کامل ترین مجموعه …

http://gooshishoppfe.agahyweb.ir/

کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر تخصصی لپ تاپ در ایران – به صورت …. ارائه شده دارا بودن حجم کم برای انتقال به موبایل شما 90 درس برای 90 روز آموزش کامل !
بسته آموزشی تعمیرات موبایل مهزیار – آرپین

http://www.arpin.ir/show.php?q=بسته+آموزشی+تعمیرات+موبایل+مهزیار

تخصصی ترین مجموعه آموزشی فارسی تعمیرات سخت افزاری گوشی موبایل در ایران … آموزش تعمیرات موبایل بصورت فیلم فارسی مجموعه بی نظیر و کامل آموزش تعمیرات ;…
اولین و بزرگترین بانک اطلاعات آموزش تعمیرات تلفن همراه در ایران …

http://www.netmob.ir/

آیا به دنبال یک مجموعه بینظیر و کاملا جامع از تعمیرات کلیه تلفن همراهها و تمامی موضوعات تعمیرات تلفن همراه می باشید ؟ آیا به دنبال گنجینه ای از کاملترین و جدید ;…
كامل ترين مجموعه آموزش تعميرات موبايل / اورجينال

http://tarasetare.fatablog.com/post-468019.html

6 روز پیش … با مرور کردن این مجموعه { كامل ترين مجموعه آموزش تعميرات موبايل / اورجينال } شما به … خريد آموزش تعميرات لپ تاپ به زبان فارسي ( كامل ترين مجموعه ).
پکیج کامل آموزش تعمیرات خودرو و مکانیک مگان ایران تجارت – پاتوق فو

http://www.patoghfu.ir/news/781/پکیج+کامل+آموزش+تعمیرات+خودرو+و+مکانیک+مگان+ایران+تجارت

مجموعه بي نظير و كامل آموزش تعميرات سخت افزاري انواع گوشي هاي موبايل فراتر از هر … فروش سی دی کامل ترین مجموعه تعمیرات موبایل در ایران شامل سه سی دی فارسی .
خرید سی دی کامل ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین …

http://mahoor.servicefars.ir/byi/خرید-سی-دی-کامل-ترین-مجموعه-آموزش-کامل-ف/

8 مارس 2015 … ما مفتخریم که رضایت مشتری سرمایه ماست , این فروشگاه با عرضه محصول خرید سی دی کامل ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین ها ;…
خرید سی دی کامل ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین ها

http://abiyair.khatblog.ir/post/1967

6 مارس 2015 … مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از موفقیت برای شما دارد و پس از تلاشهای مستمر همکاران ایران مارکت مجموعه خرید سی دی کامل ترین مجموعه آموزش کامل ;…
خرید پستی آموزش جامع و کامل تعمیر مادربرد Motherboard تعمیرات …

http://w5ed.novin-tabligh.ir/

آموزش تعمیرات تخصصی مادر برد Mainboard و کامپیوتر – فارسی تصویری و کاملا حرفه ای معادل 10 سی دی گروه …. کامل ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل.
مجموعه ی کامل بانک اطلاعات تعمیرات موبایل درایران – مرجع وب فارسی

http://acvo.biz/list/مجموعه+ی+کامل+بانک+اطلاعات+تعمیرات+موبایل+درایران.html

کامل ترين مجموعه تعميرات موبايل در ايران شامل سه سي دي فارسي … موبايل و شگردها ( تعميرکار حرفه اي موبايل) مجموعه بي نظير و کامل آموزش تعميرات سخت افزاري انواع ;…
کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر موبایل معادل 7 سی دی

http://thisshop.gohardasht.com/blog.asp?post=455

مجموعه کامل آموزش فارسی تعمیر موبایل معادل 7 سی دی و حاوی یک جزوه و هزاران نقشه داخلی انواع گوشی موبایل اصل مجموعه بی نظیر و کامل آموزش تعمیرات سخت افزاری انواع ;…
کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر تخصصی لپ تاپ در ایران

http://www.unp.ir/news/education/technical-engineering/54737

9 ا کتبر 2014 … کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر تخصصی لپ تاپ در ایران … آموزش تعمیرات موبایل کامل ترین مجموعه تعمیرات تخصصی موبایل در ایران.
خرید سی دی کاملترین مجموعه آموزشی پرورش قارچ خوراکی در … – گام آموزش

http://gaamebrtr.nahrblog.com/Post/350

… خرید سی دی کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر موبایل معادل ۷ سی دی و حاوی یک جزوه و هزاران نقشه داخلی انواع گوش-برترین ها · خرید سی دی آموزش طراحی سایت با ;…
بزرگترين مجموعه های تعمیرات امداد موبايل

http://www.gelarisgsm.blogfa.com/

آیا به دنبال یک مجموعه بینظیر و کاملا جامع از تعمیرات کلیه موبایلها و تمامی موضوعات تعمیراتی می باشید ؟ آیا به دنبال گنجینه ای از کاملترین و جدید ترینهای تعمیرات موبایل پس از سالها … پرسش وپاسخ نكات کلیدی شگرد اموزش نقشه-اسمبل باکس و.
خرید پستی آموزش تعمیر موبایل ,گوشی تلفن همراه ,دی وی دی فارسی …

http://shopp30worldfge.etela-resani.ir/

آموزش تعمیر موبایل /گوشی تلفن همراه /دی وی دی فارسی آموزش تعمیر موبایل /گوشی … این مجموعه کاملترین و جامع ترین جزوات آموزشی که تا سال گذشته فقط در اختیار ;…
تعميرات موبايل – 1

http://www.qazvinroad.ir/cat/27

کامل ترین مجموعه تعمیرات موبایل در ایران شامل سه سی دی فارسی حرفه ای ترین و تخصصی ترین مجموعه آموزش تعمیرات موبایل در ایران سه سی دی- به زبان فارسی
آموزش تعمیرات سخت افزار | مدارک سخت افزار | مرجع تخصصی آموزش …

http://www.codecity.ir/post_list.php?pa=3681

دانلود فیلم آموزش معادلات دیفرانسیل دانشگاه صنعتی شریف به زبان فارسی … دانلود کتاب راهنمای انتخاب یک مادربرد خوب به زبان فارسی … کاملترین دوره آموزش تعمیر موبایل و لب تاب به زبان فارسی ;…
خرید پستی فیلم های آموزشی تعمیرات کامپیوتر؛لپ تاپ و موبایل …

http://sntchare.peikagahi.ir/

کاملترین پکیج بصورت فیلم های آموزشی با کیفیت بسیار بالا * فیلم آموزشی تعمیر کامپیوتر بزبان فارسی تعمیرات کلیه قطعات هارد دیسک مادربورد … *فیلم های آموزشی تعمیرات لپ تاپ * آموزش تعمیرات موبایل جامع ترین بسته ش م:298776/ 331 ;…
آموزش کامل تعمیرات حرفه ای موبایل اورجینال | جستجو در وبلاگها …

http://weblog24.com/list/آموزش-کامل-تعمیرات-حرفه-ای-موبایل-اورجینال.html

نتایج جستجوی عبارت آموزش کامل تعمیرات حرفه ای موبایل اورجینال از بین … پك كامل نقشه هاي موبايل با متن فارسی ۳۰۰۰۰۰تومانتلفن فروشگاه 32221383 آموزش …. زمانیان از مبتدی تا حرفه اي در دو فصل کامل 72 دزس که کاملترین مجموعه آموزشی تار می ;…
آموزش تعمیر باتری ها باد کرده موبایل * * * * 100 % تضمینی * * * *

http://myeoyie.ramik.ir/

کامل ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل. مجموعه کامل آموزش فارسی تعمیر موبایل معادل 7 سی دی و حاوی یک جزوه و هزاران نقشه داخلی انواع گوشی موبایل اصل ;…
مارکت سنتر

http://khavaranshop.yasfa.ir/

تخصصی ترین مجموعه آموزشی فارسی تعمیرات سخت افزاری گوشی موبایل در ایران. قیمت: 70,000 ریال … کامل ترین مجموعه GPS موبایل مناسب تمام گوشی ها(اورجینال)
دانلود رايگان نرم افزار

http://mihandownload.com/

دانلود,دانلود نرم افزار,نرم افزار,دانلود رايگان نرم افزار,موبايل,تم موبايل,دانلود بازي … بازی جدید به سوی روم با داستانی متفاوت خلاصه نسخه فارسی خودش رو رونمایی کرد …. پیشرفته ترین برنامه در حوزه های میکس ، مسترینگ، تعمیر و بازسازی، طراحی صدا، …. Web Designer in 30 days نام مجموعه آموزشی یا بهتره گفت یکی از کامل ترین ;…
مجموعه کامل آموزش تعمیر لپ تاپ به صورت تخصصی( زبان فارسی)

http://www.daneshjooyar.com/مجموعه-کامل-آموزش-تعمیر-لپ-تاپ-به-صورت-ت/

آموزش تعمیر لپ تاپ به زبان فارسی, laptop repair, آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ, … برای اولین بار کاملترین و پیشرفته‌ترین مجموعه تصویری آموزشی‌ از تعمیر کردن …. برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید. نام: موبایل: گروه:.
خرید پستی مجموعه آموزشی کامل تعمیرکار موبایل خود باشید,,..اورجینال

http://fv2eu4.khadamt.ir/

کامل ترین مجموعه تعمیرات موبایل در ایران حرفه‌ای ترین و تخصصی ترین مجموعه آموزش … کامل ترین مجموعه آموزش زبان های دنیا ** “همراه با راهنمای جامع فارسی الکترونیک ;…
انواع نرم افزارهاي موبايل – فروشگاه سي دي شركت صفا رايانه

http://www.cdsiran.com/mobail1.htm

جامع ترين مرجع راهنماي تعمير موبايل و نرم افزارهاي كاربردي . … انواع ديكشنري انگليسي به فارسي – فارسي به انگليسي و انگليسي به 70 زبان ديگر دنيا . … بهترین و کامل ترین ويرايش جديد مجموعه آموزش زبان انگلیسی برای استفاده در گوشی های همراه ;…
خرید پستی مجموعه آموزشهای حرفه ای موبایل,,اورجینال

http://buynamakstanozv.niaz-pardaz.ir/

آموزش تعمیرات موبایل بصورت فیلم فارسی مجموعه بی نظیر و کامل آموزش … حرفه ای ترین و تخصصی ترین نرم افزار آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل در ایران
دانلود مجموعه کامل فیلم آموزشی تعمیر لپ تاپ Laptop Repair Video

http://www.p30day.com/فیلم-آموزش-لپ-تاپ-4899.html

شما با استفاده از این وسیله کوچک و دوست داشتنی که به عنوان یک جا کلیدی نیز … آهنگها – فیلم و مستندهای جدید – بازی و نرم افزارها جدید – ابزارهای موبایل – عکسهای داغ روز … سایت پی سی دی کاملترین و پیشرفته‌ترین مجموعه تصویری آموزشی‌ از تعمیر ;…
دانلود آموزش زبان انگلیسی نصرت ۱,۲,۳ نسخه کامل با کیفیت صدای عالی

http://liber.ir/product/دانلود-آموزش-زبان-انگلیسی-نصرت-123-نسخه-ک/

روش کار این مجموعه این است که زبان آموز هر روز یک درس از این مجموعه را (در منزل یا … آموزش زبان نصرت برای موبایل و تمام دستگاهها به راحتی قابل استفاده است. … خرید پستی مجموعه آموزش زبان انگلیسی نصرت در ۹۰ روز (جدیدترین و کاملترین نسخه) Nosrat …. مسافرت و حمل و نقل : هواپیما، پایه، مرز، اتومبیل، اتوبوس، تعمیر و نگهداری.
لینکدونی پارس موبایل:آموزش تعمیر لپ تاپ

http://www.parsmobile.net/myLDlinker.php?url=63

آموزش فارسی تعميرات لپ تاپ به صورت تصويری كامل ترين مجموعه آموزش فارسی تعمیر تخصصی لپ تاپ در ایران – به صورت تصويري و با كيفيت HD قابل استفاده ;…
چاپ یادداشت – نسخه قابل چاپ

http://newsofts.blogsky.com/print/post-6026

1 روز پیش … Tags: آموزش تعمیرات موبایل,آموزش تعمیر تلفن همراه,اموزش تعمیر …. 42_فروش سی دی جامع ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین ها
خريد ارزان کاملترین پک نرم افزارهای انواع موبایل-اورجینال

http://parsibux.ir/خريد-ارزان-کاملترین-پک-نرم-افزارهای-ان/

این مجموعه ای شامل 4 دی وی دی برنامه موبایل ( کاملترین و کمیاب ترین و بهترین و جدید ترین ) … آموزش تعمیرات موبایل و قطعه شناسی و عیب یابی قطعات … سیم کارت های ایرانسل و مجموعه فوق العاده هک موبایل به همراه آموزش کامل فارسی برای اولین بار و ;…
چگونگی ازمون عملی تعمیرات موبایل

http://tpooyi.rapin.ir/

آموزش تعمیرات موبایل بصورت فیلم فارسی مجموعه بی نظیر و کامل آموزش تعمیرات … کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر موبایل معادل ۷ سی دی و حاوی یک جزوه و هزاران ;…
آموزش کامل تعمیر لامپ های کم مصرف

http://ttrtqe.diblog.ir/

آموزش کامل تصویری تعمیر موبایل (فارسی )+1500نقشه مداری وداخلی انواع گوشی های … آموزش تعمیر تخصصی کامپیوتر و لپ تاپ معادل 18 سی دی فارسی این مجموعه دارای … موتور وپاندول محرکه ساعت دیواری یکی از پر مصرف ترین موتورهای موجود در ;…
لینک برای دانلود رایگان کاملترین مجموعه آموزش تعمیرات پژو ۲۰۶

http://download-pdf.ir/دانلود-رایگان-کاملترین-مجموعه-آموزش-ت/

18 جولای 2014 … دانلود رایگان کاملترین مجموعه آموزش تعمیرات پژو ۲۰۶,کاملترین مجموعه آموزش … برای موبایل,داستان,دانلود داستان,سرگرمی,مجموعه فوق العاده کتاب,مقاله تاریخی …. دانلود کاملترین کتابهای تصویری آموزش پوزیشنهای جنسی به فارسی ;…
خرید پکیج جامع آموزش کامل تعمیرات حرفه ای موبایل:اورجینال

http://3ariel.c30.ir/post/2108

آموزش ویدیویی و تصویری تعمیرات حرفه ای و تحصصی موبایل به همراه جزوات آموزشی …. کامل ترین مجموعه تعمیرات موبایل در ایران شامل سه سی دی فارسی – خرید ;…
کاملترین مجموعه آموزش تعمیرات موبایل در ایرانشامل 11DVD – خانه

http://www.sanat24.ir/ad/16/346/777803251.html

برای اولین بار درجهان کامل ترین مرجع آموزش تعمیرات موبایل شرحی برسرفصل های دایره … 1- آموزش جامع 20 باکس از معتبرترین باکس ای نرم افزاری به زبان فارسی
مجموعه کامل آموزش فارسی تعمیر موبایل معادل 7 سی دی و حاوی یک جزوه و …

http://www.niazpardaz.com/مجموعه-کامل-آموزش-فارسی-@514114

مجموعه کامل آموزش فارسی و تصویری تعمیر موبایل معادل 7 سی دی و حاوی یک جزوه و … مجموعه بی نظیر و کامل آموزش تعمیرات سخت افزاری انواع گوشی های موبایل فراتر از هر …. دوره های تخصصی آموزش انواع باکس در آموزشگاه تعمیرات موبایل کاملترین مرکز ;…
درخت نارون

http://narvander.limooblog.com/

6 روز پیش … پکیج جامع آموزش کامل تعمیرات حرفه ای موبایل:اورجینال. برچسب ها …. فروش سی دی آموزش تعمیرات لپ تاپ به زبان فارسی ( کامل ترین مجموعه ).
فروش کاملترین مجموعه اورجینال رقص اذری

http://negahenik.ir/up/869/فروش+کاملترین+مجموعه+اورجینال+رقص+اذری

این مجموعه آموزشی جهت فراگیری زبان و آمادگی امتحان IELTS برای کسانی که وقت … این مجموعه شامل 2 جزوه آموزش ترکی آذربایجانی است که در 2 فایل با فرمت PDF در یک . … موبایل ( کامل ترین مجموعه تعمیرات موبایل در ایران )/اورجینال – خرید اینترنتی .
آموزش تعمیرات موبایل, اولین و بزرگترین بانک اطلاعات طلایی تعمیرات

http://www.girandeh.com/بزرگترین-بانک-اطلاعات-طلایی-تعمیرات-م.html

بزرگترین بانک اطلاعات طلایی آموزش تخصصی تعمیرات موبایل کاملترین کلکسیون … کامل ترین مجموعه نقشه ها و شماتیک های موبایل بیش از 1400 نقشه و pcb & block …. برنامه هایی همچون فارسی ساز p990-افزایش صدای گوشیهای موتورولا و سونی ;…
خرید سی دی آموزش مجموعه ساخت جعبه های کادویی/ اورجینال- وطن شاپ

http://fandoghic.abarblog.ir/post/231/خرید+سی+دی+آموزش+مجموعه+ساخت+جعبه+های+کادویی/+اورجینال+وطن+شاپ.html

فروش سی دی جامع ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل-برترین ها … فروش سی دی کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر موبایل معادل ۷ سی دی و حاوی یک جزوه و ;…
آموزش تعمير لپ تاپ(گام گام) بایگانی – باکس کالا آی آر – خانه

http://boxkala.ir/tags/آموزش-تعمير-لپ-تاپگام-گام

آموزشگاه برتر: آموزش تعمیرات لپ تاپ , آموزش تعمیرات موبایل , هارد. …. کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر تخصصی لپ تاپ در ایران – به صورت تصویری و با ;…
آموزش تعمیرات حرفه ای موبایل در 3 DVD-وب سایت فارسی میتینگ

http://mobile.farsimeeting.com/bazaariha/9118

آموزش تعمیرات – samsung – تعمیرات گوشی – نحوه تعمیر گوشی – گوشی لمسی – تعمیرات موبایل … موبایل در 3 DVD بدون نیاز به گذارندن کلاس های آموزشی مجموعه ای کامل شامل: فیلم های آموزشی تعمیرات موبایل … جامع ترين مجموعه آموزشي پرورش گوسفند.
مرجع اینترنتی – آموزش گام به گام تعمیر موبایل اورجینال از مبتدی تا …

http://ewiki.mihanblog.com/post/266

26 نوامبر 2014 … ولی این بار ما با ارائه ی یک محصول فوق العاده به این مشکل پایان دادیم! لیوان هم …. بهترین سی دی کامل ترین مجموعه آموزش تعمیرات موبایل / اورجینال.
سی دی پارس

http://www.cdpars.ir/

آموزش های تصویری در تمام زمینه ها. … اضافه به سبد خرید · جامع ترین و کاملترین مجموعه آموزش تصویری کتاب اول و دوم تار استاد روح الله خالقی …. بانک شماره موبایل و اطلاعات کامل مرغداری های. …. آموزش تصويري تعميرات خودرو پرايد به زبان فارسي ;…
بررسی کامل گوشی موبایل هواوی Huawei Ascend P6 ( هواوی پی 6 ) . . .

http://moqmotu.difa.ir/

مجموعه نرم افزاری GPS موبایل / اورجینال GPS Mobile کامل ترین مجموعه جی پی اس موبایل … آموزش تعمیرات موبایل بصورت فیلم فارسی مجموعه بی نظیر و کامل آموزش ;…
تک آموز | بزرگترین آرشیو آموزشی – دانلود فیلم آموزشی

http://takamooz.com/

آموزش CSS | ایجاد یک وب سایت ریسپانسیو توسط : مدیر سایت فوریه 25, 2015 … به نام خدا در این سری از آموزش ها قصد داریم دوره ی تعمیرات اساسی منزل را به شما عزیزان … کاملترین آموزش شبکه mcitp مجتمع توسط : مدیر سایت دسامبر 9, 2013 …… روزهای تاریک در انتظار بلک بری؛ فروش موبایل های این شرکت در ۲۰۱۵ ناچیز بوده است.
بزرگترین کلسکیون نکات ترفندها و شگردهای آموزش تعمیرات موبایل

http://dushopgolrangmedia.inforoosh.ir/

آیا به دنبال یک بانک اطلاعاتی کامل و کاربردی از هزاران مطلب تعمیرات موبایل . … کاملترین مجموعه بانک اطلاعات تعمیرات سخت افزار و نرم افزار موبایل در ایران برای ;…
خرید سی دی کاملترین مجموعه آموزشی پرورش قارچ خوراکی در … – گام برتر

http://gaamebrtr.10r.ir/post/398

… خرید سی دی کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر موبایل معادل ۷ سی دی و حاوی یک جزوه و هزاران نقشه داخلی انواع گوش-برترین ها · خرید سی دی آموزش طراحی سایت با ;…
خرید پستی پکیج جامع تعمیرات لپ تاپ+کامپیوتر+مونتاژ+مونیتور …

http://3oadriana.cniaz.ir/

بانک جامع تعمیرات موبایل+لپ تاپ+کامپیوتر+مونتاژ+مونیتور.معادل 18 … کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر تخصصی لپ تاپ در ایران – به صورت تصویری و با ;…
خرید پستی آموزش تعمیرات لپ تاپ به زبان فارسی , کامل ترین مجموعه …

http://0h2buyinternetpostal.persianraygan.ir/

کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر تخصصی لپ تاپ در ایران – به صورت …. می باشد که می توانید آن را روی کامپیوتر ،پلیر های خانگی و حتی موبایل خود گوش کنید .
خرید پستی هزارنکته اساسی در تعمیر موبایل,,,اورجینال,

http://x2uiy.24hamshahri.ir/

آموزش تعمیرات موبایل بصورت فیلم فارسی مجموعه بی نظیر و کامل آموزش … حرفه ای ترین و تخصصی ترین نرم افزار آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل در ایران
دفترچه راهنمای فارسی گوشی موبایل سونی اکسپریا تیپو

http://immtop.hapin.ir/

آموزش تصویری تعمیر موبایل (فارسی )+1500نقشه مداری وداخلی انواع گوشی های موبایل / … کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر موبایل معادل ۷ سی دی و حاوی یک جزوه و ;…
آموزش فارسي تعمير لپ تاپ به صورت تصويري – نوين آردا

http://www.novinarda.com/index.php?route=product/product

آموزش تعمير موبايل ( پكيج جامع آموزش تعميرات حرفه اي موبايل 3cd ) آموزش تعمير موبايل … كامل ترين مجموعه آموزش فارسي تعمير تخصصي لپ تاپ در ايران. به صورت ;…
فروش آموزش کامل تصویری تعمیر موبایل (فارسی )

http://bigshopping.ir/فروش-آموزش-کامل-تصویری-تعمیر-موبایل-فا/

28 فوریه 2015 … توضيحات درباره آموزش کامل تصویری تعمیر موبایل (فارسی ) :نرم افزارهای موبایلآموزش کامل … این مجموعه شامل سه سی دی به شرح زیر می باشد:
محصولات فروشگاه دانا مارکت ایران – تبلیغ کننده : 54173

http://www.bziran.com/vendor_products.php?id=41250024

10,000 تومان, خرید آموزش زبان ترکی استانبولی شامل یک دی وی دی با Rosetta Stone – اورجینال … 12,500 تومان, خرید مجموعه آموزش تعمیــــــرات تخصصی وحرفه ای موبایل _ اورجینال … 14,000 تومان, خرید کاملترین مجموعه آموزش آبیاری تحت فشار و قطره ای – اورجینال … آموزش تعمیرات تخصصی و حرفه ای کامپیوتر معادل یازده سی دی.
آموزش تعمیرات موبایل – کامتک | وب دیوار – ۱۳۹۳/۱۱/۳

http://www.webdivar.com/pages/_کامتک/_آموزش_تعمیرات_موبایل/nrc_38_185442616

آموزش کامل تصویری تعمیر موبایل شامل سه دی دی و حاوی یک جزوه pdf کامل ترین مجموعه آموزش کامل فارسی تعمیر موبایل مجموعه کامل آموزش فارسی تعمیر موبایل معادل ۷ ;…
کامل ترین فیلم آموزش مینی جاب های نئوباکس (کامپوتر و موبایل)

http://espinad.com/list/کامل-ترین-فیلم-آموزش-مینی-جاب-های-نئوباکس-کامپوتر-و-موبایل.html

کامل ترین فیلم آموزش مینی جاب های نئوباکس کامپوتر و موبایل … آموزش طراحی سیستمهاي جریان ضعیف (به صورت فارسی) شامل فایلهاي: … ( ارائه دهنده محصولات نوین آموزشی در زمینه هاي مختلف) ، مجموعه ای جامع درباره آموزش حرفه ای تعمیر موبایل و انواع ;…
آموزش تعمیر موبایل (اورجینال) – بهتینا

http://behtina.com/blog/mobilesmarket

منبع : مركز موبايل ايران-خرید کاملترین مجموعه GPS موبایل/اورجینال. برچسب ها : خرید کاملترین مجموعه … و یک عدد سی دی آموزش تعمیر سخت افزاری گوشی های چینی
خرید اینترنتی و پستی | کاملترين مجموعه تعميراتي موبايل

http://www.buysales.ir/internet/39230-کاملترين-مجموعه-تعميراتي-موبايل.html

خرید اینترنتی کاملترین مجموعه تعمیراتی موبایل :قابل توجه تمامی تعمیر کاران موبایلچه … آیا به دنبال یک بانک اطلاعاتی کامل و کاربردی از هزاران مطلب تعمیرات موبایل . … آیا میخواهید حتی بلافاصله بعد از اموزش بدون ترس و دلهره مشغول به کار شوید
بانک اطلاعات تعمیرات موبایل,آموزش تعمیر موبایل (اورجینال)

http://khavaranshop..com/post/1052

10 مارس 2015 … آموزش کامل تصویری تعمیر موبایل شامل سه دی دی و حاوی یک جزوه pdf … مرکز تعمیرات تخصصی موبایل حرفه ای ترین مجموعه آموزش تعمیرات موبایل.
دانلود فیلم آموزش کامل برنامه نویسی HTML به زبان فارسی

http://sourceiran.com/reporting/دانلود-فیلم-آموزش-کامل-برنامه-نویسی-html-ب/

این مجموعه بهترین و کامل ترین مجموعه آموزش برنامه نویسی HTML به زبان فارسی است که علاوه بر اچ تی ام ال،تمام آیتم های برنامه نویسی CSS را هم توضیح می دهد و همچنین ;…
جامع ترین پکیج آموزش تعمیر موبایل – تی نیوز

http://tnews.ir/news/3EDD32107201.html

10 ا کتبر 2014 … جامع ترین پکیج آموزش تعمیر موبایل. … کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر تخصصی لپ تاپ در ایران · جامع ترین پکیج آموزش تعمیر موبایل.
U Elect 41067 خرید کالا پستی مجموعه کامل آموزش فارسی تعمیر موبایل

http://www.uelect.com/41067-خرید-کالا-پستی-مجموعه-کامل-آموزش-فارسی-تعمیر-موبایل/

مجموعه بی نظیر و کامل آموزش تعمیرات سخت‌افزاری انواع گوشی‌های موبایل فراتر از هر کلاس و آموزشگاه تعمیرات موبایل حرفه‌ای ترین و تخصصی ترین نرم‌افزار آموزش ;…
آموزش تعمیر موبایل ( نرم افزاری و سخت افزار ) / اورجینال – فانتا مارکت

http://fanta98.saminblog.com/post/23

کاملترین مجموعه بانک اطلاعات تعمیرات سخت افزار و نرم افزار موبایل در ایران برای … بیش از چندین هزار نکته’مطالب’عکـسهای تعمیراتی’اموزش’نکته ها و آموزش باکـسها’ نقشه ها’ … برنامه هایی همچون فارسی ساز p990-افزایش صدای گوشیهای موتورولا و سونی ;…
تعمیرات تخصصی موبایل

http://www.fungozar.com/tag/تعمیرات-تخصصی-موبایل

کامل ترین مجموعه آموزش فارسی تعمیر تخصصی لپ تاپ در ایران – به صورت … خرید و فروش پکیج طلایی آموزش تعمیرات حرفه ای موبایل و قطعات کامپیوتر – ۱۳ سی دی ;…
بهترین مجموعه آموزش تعمیر انواع گوشی های موبایل ورژن جدید – خانه

http://www.visitbook.ir/ad/16/346/777808835.html

سه سی دی- به زبان فارسی موبایل فراتر از هر کلاس و آموزشگاه تعمیرات موبایل موبایل و شگردها (تعمیرکار حرفه ای موبایل) مجموعه بی نظیر و کامل آموزش تعمیرات سخت ;…
آموزش تعمیرات حرفه ای موبایل و کامپیوتر و لپ تاپ کاملترین مجموعه

http://www.vojdan.ir/vj/آموزش-تعمیرات-حرفه-ای-موبایل-و-کامپیوتر-و-لپ-تاپ—کاملترین-مجموعه–

کاملترین دوره آموزش تعمیر موبایل و لب تاب به زبان فارسی – کد سیتی مه در این بخش از وب سایت کد سیتی با مجموعه ای کامل از تعمیرات قطعات الکترونیکی در ;…
پورتال ویژه تقویت کننده و مسدود کننده موبایل – تعمیر آنتن موبایل

http://www.iranten.net/portal/mobile-antenna-repair/

21 فوریه 2015 … اورجينال کامل ترين مجموعه موبايل مناسب تمام گوشي ها(اورجينال) بازي هاي …. همراه با گارانتي مجموعه کامل آموزش فارسي تعمير موبايل معادل سي دي و حاوي ;…
کامل ترین و بهترین مجموعه آموزش خیاطی به زبان فارسی …اورجینال

http://porseshyar.com/detail/1739986/article/5

کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی به روش سادریک + . … گوشیهای موبایل · لوازم جانبی موبایل · نرم افزارهای موبایل …. آموزش خیاطی زنانه 1 * 2 به زبان فارسی (مقدماتی تا حرفه ای) اورجینال کامل ترین و جدید ترین مجموعه …. آموزش جامع تعمیرات ، ارتقا و اسمبل کامپیوتر با این مجموعه فوت و فن تعمیرات کامپیوتر را ;…
کالاهای دسته گوشیهای موبایل و تبلت نرم افزار صفحه 1 از مجموع 7 صفحه

http://www.arpina.ir/brows.php?cat=54

کامل ترین مجموعه تعمیرات موبایل در ایران شامل سه سی دی فارسی حرفه ای ترین و تخصصی ترین مجموعه آموزش تعمیرات موبایل در ایران سه سی دی- به زبان فارسی ;…
کاملترین مجموعه اموزش تعمیرات موبایل – خانه

http://www.boorsekala.com/ad/16/346/777803251/کاملترین-مجمو


ادامه ي مطلب . . .

امتیاز : 2


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 05 ارديبهشت 1394 | 17:40 | نویسنده : شهریار | بازدید : 250

آموزش

آموزش ، تخصصی و فوق تخصصی ، تعمیرات سخت افزار ، کیفیت آموزش ، را ، با ما تجربه کنید… ادامه …
66925602 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

تهران

انستیتوانفورماتیک برتر

انستیتوانفورماتیک برتر ، آموزش تعمیرات فوق تخصصی ، موبایل ، تبلت ، لپ تاپ ، هارد ، تلویزیون های پیشرفته ، اعطا… ادامه …
66127629 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

تهران

آموزش حرفه ای و فوق تخصصی

آموزش حرفه ای و فوق تخصصی ، تعمیرات موبایل و تبلت ، کاملا پیشرفته… ادامه …
66462283 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

تهران

( آموزشگاه رایا همراه )

( آموزشگاه رایا همراه ) ، آموزش فوق تکنیکال موبایل ، اپل اندرویدhtcتبلت آی پدبا خوابگاه… ادامه …
09307317293 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

تهران

« آموزشگاه افق همراه »

« آموزشگاه افق همراه » ، آموزش تخصصی مدرک بین المللی ، پشتیبانی نامحدود،موبایل وتبلت… ادامه …
77279452 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

تهران

سازمان فنی وحرفه ای کشور

سازمان فنی وحرفه ای کشور ، ( کد 1972 ) ، آموزش فوق تخصصی ، تعمیرات موبایل ، سخت افزار – نرم افزار ، آیفون – … ادامه …
66947718 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

تهران

مجتمع فنی مهندسی تهران صنعت

مجتمع فنی مهندسی تهران صنعت ، آموزش تخصصی تعمیرات موبایل ، تبلت – آیفون – اندروید… ادامه …
77188001 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

تهران

«متخصصان موبایل»

«متخصصان موبایل» ، آموزشی تخصصی تعمیرات ، بامجوزازسازمان فنی وحرفه ای ، شهریه دولتی باتخفیف استث… ادامه …
88894358 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

تهران

مجتمع فنی تهران پایتخت

مجتمع فنی تهران پایتخت ، با ما تعمیرکار حرفه ای شوید ، آموزش تخصصی تعمیرات موبایل ، تبلت ، اپل ، اندروید ، لپ … ادامه …
77227895 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

2 اردیبهشت 1394

تهران

مجتمع فنی مهندسی تهران صنعت

مجتمع فنی مهندسی تهران صنعت ، آموزش تخصصی تعمیرات موبایل ، تبلت – آیفون – اندروید… ادامه …
77188001 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

تهران

سازمان فنی وحرفه ای کشور

سازمان فنی وحرفه ای کشور ، ( کد 1972 ) ، آموزش فوق تخصصی ، تعمیرات موبایل ، سخت افزار – نرم افزار ، آیفون – … ادامه …
66947718 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

تهران

( آموزشگاه رایا همراه )

( آموزشگاه رایا همراه ) ، آموزش فوق تکنیکال موبایل ، اپل اندرویدhtcتبلت آی پدبا خوابگاه… ادامه …
09307317293 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

تهران

«متخصصان موبایل»

«متخصصان موبایل» ، آموزشی تخصصی تعمیرات ، بامجوزازسازمان فنی وحرفه ای ، شهریه دولتی باتخفیف استث… ادامه …
88894358 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

تهران

آموزش حرفه ای و فوق تخصصی

آموزش حرفه ای و فوق تخصصی ، تعمیرات موبایل و تبلت ، کاملا پیشرفته… ادامه …
66462283 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

تهران

انستیتوانفورماتیک برتر

انستیتوانفورماتیک برتر ، آموزش تعمیرات فوق تخصصی ، موبایل ، تبلت ، لپ تاپ ، هارد ، تلویزیون های پیشرفته ، اعطا… ادامه …
66127629 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

تهران

« آموزشگاه افق همراه »

« آموزشگاه افق همراه » ، آموزش تخصصی باکس و ، نرم افزارآیفون واندرویدو…… ادامه …
77493505 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

1 اردیبهشت 1394

تهران

«متخصصان موبایل»

«متخصصان موبایل» ، آموزشی تخصصی تعمیرات ، بامجوزازسازمان فنی وحرفه ای ، شهریه دولتی باتخفیف استث… ادامه …
88894358 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

تهران

( آموزشگاه رایا همراه )

( آموزشگاه رایا همراه ) ، آموزش فوق تکنیکال موبایل ، اپل اندرویدhtcتبلت آی پدبا خوابگاه… ادامه …
09307317293 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

تهران

آموزش حرفه ای و فوق تخصصی

آموزش حرفه ای و فوق تخصصی ، تعمیرات موبایل و تبلت ، کاملا پیشرفته… ادامه …
66462283 | قیمت : تماس بگیرید
[گزارش آگهی] [اضافه به علاقه مندی ها] [ارسال پیامک] [ارسال به ایمیل]

تهران

انستیتو انفورماتیک برتر

انستیتو انفورماتیک برتر ، مبتدی بیائید … ! ، آموزش تعمیرات موبایل ، تبلت،لپ تاپ،کامپیوتر،هارد ، بازیابی اطلا… ادامه …
66127629 | قیمت : تماس بگیرید


ادامه ي مطلب . . .

امتیاز : 2


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 05 ارديبهشت 1394 | 17:40 | نویسنده : شهریار | بازدید : 288

آموزش تعمیر موبایل | آموزش تعمیرات موبایل
آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل, آموزش تعمیر انواع موبایل, آموزش تعمیرات قطعات موبایل, قوی ترین مرکز آموزش تعمیرات گوشی همراه, بهترین مرکز آموزش تعمیر تلفن های همراه, قدرتمندترین مرکز آموزش تعمیر تلفن همراه در تهران, آموزش تعمیر تخصصی انواع مختلف گوشی موبایل, آموزش تعمیر تخصصی انواع گوشی های موبایل, آموزش تعمیر تخصصی تلفن همراه هوشمند, آموزش تعمیر انواع موبایل های هوشمند

دوره آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل و برنامه های نرم افزاری موبایل در شرکت آموزشی فنی کار جزء حرفه ای ترین و تخصصی ترین رشته های تعمیرات می باشد. علاقمندان به این بخش میتوانند پس از پایان این دوره براحتی انواع گوشی موبایل جدید و قدیمی را تعمیر نمایند. شرکت آموزشی فنی کار مجهزترین و به روزترین کارگاه تعمیرات موبایل را دارد. در این دوره به هر کارآموز ابزار شخصی داده میشود تا در کارگاههای تعمیرات بتوانند براحتی روی تعمیرات انواع گوشی مسلط شود. بیشترین مبحث در زمینه آموزش تعمیرات موبایل شامل گوشیهای هوشمند و جدید می باشد. در شرکت آموزشی فنی کار انواع مدلهای گوشی آیفون ، سامسونگ ، اچ تی سی و غیره برای بهترین حالت کیفیت آموزشی در نظر گرفته شده است.

شرکت آموزشی فنی کار : حــرفه ای ترین و تـخصصی ترین مرکز آمـوزش تعمیرات گوشیهای هوشمند و جدید در ایران

دوره های آموزش تعمیرات موبایل در شرکت آموزشی فنی کار شامل دو بخش آموزش تعمیرات سخت افزار و آموزش نرم افزار (فلش کردن) می باشد. هر دوره بصورت مجزا و یا همراه با هم می تواند برگزار شود. در دوره آموزش تعمیرات موبایل کلیه گوشی های موبایل جدید شامل آیفن ، نوکیا ، سامسونگ ، اچ تی سی و الجی هم سخت افزاری و هم نرم افزاری مورد بررسی قرار میگیرد. کارآموز در دوره آموزش تعمیرات موبایل میتواند برنامه های آی اُ اس ، آندرید ، سیمبین و جاوا را آموزش ببیند. کلیه گوشیهای هوشمند جدید جهت آموزش در اختیار کارآموز قرار داده میشود. هر دوره بصورت نیمه خصوصی (سه نفره) برگزار میشود. کیفیت دوره آموزش تعمیرات موبایل در حد تخصصی می باشد و پشتیبانی هر کارآموز بعد از دوره تا سه ماه بصورت رایگان است. هر کارآموز میتواند با داشتن گواهینامه شرکت آموزشی فنی کار برای به روز شدن از مزایای آن بهرمند شود. آموزش تعمیرات موبایل | آموزش تعمیر موبایل | آموزشگاه موبایل | آموزش باکس موبایل | آموزش تعمیرات گوشی موبایل | آموزشگاه تعمیرات موبایل | آموزشگاه تعمیر موبایل | آموزشگاه تعمیر گوشی موبایل | کلاس آموزش موبایل | دوره آموزش تعمیرات موبایل | آموزش موبایل | آموزش نرم افزار موبایل| آموزش تعمیر گوشی تلفن ثابت | آموزش تعمیرات تلفن بیسیم | آموزش تعمیرات موبایل اپل | آم

.: برخی از سرفصلها و نحوه برگزاری دوره آموزش تعمیرات موبایل در شرکت آموزشی فنی کار :.

قطعه شناسی اولیه روی بردهای جدید و قدیمی موبایل وزش تعمیرات نرم افزاری موبایل | کلاس آموزش تعمیرات موبایل آموزش تعمیرات گوشی | آموزش تعمیر موبایل سامسونگ |آموزش تعمیر گوشیهای هوشمند| دوره تعمیرات موبایل | آموزش موبایل نرم افزاری | آموزش رایگان تعمیرات موبایل | آموزش تعمیر موبایل دانلود | آموزش آنلاک کردن | آموزش تعمیرات گوشی همراه | آموزش تعمیر سخت افزار موبایل | سی دی آموزش تعمیر موبایل | آموزش موبایل اندروید | آموزش تعمیرات گوشی آیفون

شامل آشنایی با نحوه عملکرد ، شکل ظاهری و تشخیص قطعه و علل صدمه و خرابی و نکات برای قطعات: ترانزیستور ، دیود ، سیم پیچ ، خازن ، مقاومت ، UEM ، سؤیچ آنتن ، IC تغذیه ، IC رگولاتور ، ترانسفورماتور ، فیوزهای محافظ ، IC ملودی ، اوسیلاتور بوت ، کریستال ساعت ، IC اینترفیس ، IC پاور آنتن ، آی سی RF ، VCO و باطری پشتیبان روی انواع گوشی های موبایل آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی

لوازم تعمیر گاهی تخصصی مخصوص تعمیرات موبایل آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
شامل آشنایی با کاربرد لوازم تعمیرگاهی موبایل: هویه ، پمپ باد ، منبع تغذیه ، اولتراسونیک ، هیتر ، پنس و کاردک ، آچار و پیچ گوشتی ، سیم قلع کش ، سیم لحیم ، روغن لحیم ، سیم چین ، لوپ رومیزی ، گیره رومیزی ، آچار مخصوص ، فلکس ، تینر فوری ، شابلون ، سیم لاکی ، باکس نرم افزاری ، کابل نرم افزاری ، کامپیوتر آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی

آموزش شناخت و تعمیر مدارات موبایل (نقشه خوانی) آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
شامل شکل مدارات گوشی های موبایل و نحوه عملکرد و ارتباط اجزاء قطعات مدار و نکات کاربردی :مدار آنتن (در TX و RX) ، مدار صدا (میکروفن و اسپیکر – دیجیتال و مکانیکی و نکات) ، مدار شارژ ، مدار کیبورد ، مدار سیم کارت (توضیح پایه ها ، مدارداخلی و انواع و عملکرد و قابلیتها و نکات سیم کارت) ، مدار داخلی باطری ها آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی

راه حل ها و شگردهای تعمیراتی جهت تعمیرات انواع گوشی موبایل (گوشی های هوشمند جدید)
شامل آموزش انواع شگردهای تعمیراتی موبایل : هیتر گیری ، تست جریان کشی ، رسوب زدائی با تینر فوری ، رسوب زدائی با اولتراسونیک ، شوک دادن باطری ، تست تغذیه قطعات ، تعمیر با سیم لاکی ، تست افت ولتاژ ، تست مدار آنتن در ، تست مدار آنتن درRX و TX ، تست صدای اسپیکر با سؤیچ هندزفری دیجیتالی ، تست صدای اسپیکر با سؤیچ هندزفری مکانیکی ، تست میکروفن با سؤیچ هندزفری دیجیتالی ، تست میکروفن با سؤیچ هندزفری مکانیکی ، یافتن مسیرها ، تعمیر وایاها ، تست مقاومت ها ، تست کلید پاور ، تشخیص پایه های پاور آنتن ، تست و تعمیر ویبراتور (VIBRATOR) ، بازر (BUZZER) و LED ، سایر راه حلهای تعمیراتی آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی

آموزش مشکلات گوشی و رفع عیوب آنآموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
تعمیرات بخش شبکه موبایل ، آموزش تعمیر قسمت صفحه نمایش موبایلهای تاچ ، تعمیر بخش آی سی حافظه گوشی ، آموزش تعمیرات بخش سوئیچ آنتن انواع موبایل ، تعمیر پورت های USB و اتصال به کامپیوتر، شناخت اینفرارد موبایلهای قدیمی ، آموزش تعمیر آی سی بلوتوث انواع موبایل ، طریقه تعویض جک صدا ، تعویض سوکت رم ، تعویض سوکت سیم کارت ، آموزش تعمیر قسمت تغذیه موبایل و . . .آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
جریان کشی گوشیهای خاموش ومراحل عیب یابی Nokia , Samsung , apple iPhone , Motorola , Sony , HTC , LG , باکس HTC

تشریح مدارشارژ عدم شارژ not charging | charge not support آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
بازکردن قفل گوشی security code , کدهای مخفی انواع موبایلآموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
طریقهrplگرفتن از گوشی های نوکیاآموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
رجیسترکردن گوشیها (بازکردن قفل شبکه)آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
ترمیم قسمت super dongle سیم لاکی گوشیآموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
ترمیمgdfsگوشی های سونی اریکسونآموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
آموزش انواع BOX جهت فلش کرن بخش نرم افزاری انواع موبایلآموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
آموزش باکس Universal , آموزش باکسmt-box , آموزش باکسSEtool box , آموزش باکسNSpro , آموزش باکس HWK UFS micro

توضیحات و نحوه برگزاری دوره آموزش تعمیرات موبایل در شرکت آموزشی فنی کار: آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
جهت رزرو کلاسها حتما در فرم زیر ثبت نام فرمایید.آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
جلسات اضافی پایان هر دوره رایگان برگزار می گردد.آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
جزوه ( سرویس منوال و سایت های مرجع ) درطول دوره در اختیار کارآموز قرار می گیرد.آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
پشتیبانی ۲۴ ساعته که آموزشگاه در طول دوره و تا شش ماه بعد از دوره در اختیار کارآموز قرار می دهد.
خوابگاه برای عزیزان شهرستانی در نظر گرفته شده است.آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
کارآموزان شهرستانی میتواند دو جلسه در روز کلاس داشته باشد.آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
کارآموزان میتوانند در حین آموزش گوشی خراب برای تعمیر همراه داشته باشند.آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
دوره الکترونیک پیش نیاز دوره موبایل تخصصی است.آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر گوشی و آموزش تعمیرات گوشی و اموزش تعمیر گوشی موبایل و آموزش تعمیرات گوشی موبایل و آموزش تعمیر تخصصی موبایل و آموزش تعمیرات تخصصی گوشی
سوالات بیشتر با کارشناسان فنی شرکت آموزشی فنی کار در بخش ” تماس با ما ” پاسخ داده خواهد شد.


ادامه ي مطلب . . .

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 05 ارديبهشت 1394 | 17:40 | نویسنده : شهریار | بازدید : 521

امروزه با گسترش روز افزون وسایل های الکترونیکی , نگهداری و تعمیر این وسایل از اهمیت بسیار فراوانی برخوردار می باشد , یکی از این وسایل موبایل ها می باشند که به عنوان یک وسیله ارتباطی نقشی مهم در زندگی افراد داشته و خواهد داشت , در صورتی که موبایل شما نیز خراب و از کارافتاده است و اگر شما نیز علاقه مند به تعمیر موبایل خودتان هستید همراه ما باشید در این پست قصد معرفی کتابی جامع و بی نظیر برای تعمیر موبایل خراب شما خواهیم داشت , این کتاب بی نظیر تهییه شده توسط گروه اینترنتی پرستو می باشد که به صورت کامل و جامع به برسی قسمت های مختلف موبایل و تعمیر قسمت های خراب شده پرداخته است , این کتاب بی نظیر شامل هفت پخش است که به ترتیب مراحل تعمیر و عیب یابی موبایل شما را به طور کامل تشریح کرده است , هم اکنون می توانید این کتاب بی نظیر را به صورت رایگان از وبسایت هدف دانلود دریافت نمایید , در صورت بروز مشکل با نظرات گرم خودتان گروه هدف دانلود را مطلع سازید.


ادامه ي مطلب . . .

امتیاز : 2


طبقه بندی: ،
,

تاريخ : 05 ارديبهشت 1394 | 17:40 | نویسنده : شهریار | بازدید : 263

و اینک پس از گذشت سالها درکنار شما بودن و برگزاری دوره های آموزشی اعم از:آموزش الکترونیک پایه,آموزش الکترونیک پیشرفته و مهندسی معکوس, آموزش ای وی آر(AVR)وطراحی بردهای الکترونیک,آموزش تعمیرات موبایل(تلفن همراه)و گوشیهای هوشمند,آموزش تعمیرات تبلت,آموزش تعمیرات لپ تاپ و نوت بوک,آموزش تعمیرات کامپیوتر,آموزش تعمیرات مادربورد و کارت گرافیک,آموزش تعمیرات هارد و بازیابی اطلاعات,آموزش تعمیرات پاور و منبع تغذیه کامپیوتر و پاورهای سرور و صنعتی,آموزش تعمیرات یو پی اس(UPS),آموزش تعمیرات مانیتورهای خانگی و پزشکی و صنعتی,آموزش تعمیرات تلویزیونهای LCD&LED&3D,آموزش تعمیرات پرینترهای لیزری ،چاپگرهای جوهر افشان و سوزنی,آموزش تعمیرات فکس(نمابر),آموزش تعمیرات کپی(فتوکپی)و انواع ماشینهای اداری,آموزش نصب و راه اندازی دوربینهای مداربسته ،دزدگیر اماکن و کارخانه ها، درب اتومات و کرکره برقی,آموزش تعمیرات دوربین مدار بسته و دی وی آر(DVR),آموزش تعمیرات دوربینهای دیجیتال عکاسی و فیلم برداری,آموزش تعمیرات ای سی یو(ECU)انواع خودروهای سواری داخلی و خارجی،ماشینهای راهسازی و ایسیو ماشینهای سنگین ,آموزش نصب و تعمیر دزدگیر خودرو,آموزش نصب ضبط ماشین,آموزش تعمیر ضبط و سیستم صوتی خودرو,آموزش تعمیر لوازم خانگی,آموزش تعمیرات کولرگازی(اسپیلت),آموزش تعمیرات مایکرفر،سرخ کن,آموزش تعمیرات ماشین ظرفشویی,آموزش تعمیرات مخلوط کن ،آبمیوه گیری و چرخ گوشت,جاروبرقی و جارو شارژی و… و انتخاب بعنوان مرکز کارآفرینی نمونه,همچنان افتخار ما خدمتگذاری به شما کارآموزان عزیز می باشد. مرکز کارآفرینی ملی


ادامه ي مطلب . . .

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

مجله مهر: می‌خواهید گوشی‌تان چه امکاناتی داشته باشد و چگونه کار کند؟ تاکنون شما باید یک گوشی آماده را با فهمیدن مشخصات فنی آن می خریدید و تا زمانی که آن را داشتید از همان امکانات استفاده می‌کردید. با طرح گوگل و موتورولا اما به زودی هر کسی می‌تواند گوشی خود را بسازد و بدون نیاز به تخصص خاصی اگر بخشی از آن خراب شد آن قسمت را تعویض کند. پیش از این یک طراح هلندی این ایده به ذهنش رسیده و آن را مطرح کرده بود و قرار است او در این پروژه به گوگل مشاوره دهد.

کاربران بر اساس این طرح می‌توانند یک بسته پایه اصلی گوشی را خریداری کنند و پس از آن بخش‌های دیگری که می‌خواهند را بر اساس سلیقه خودشان به آن اضافه می‌شود و صد البته چون پروژه مال گوگل است سیستم عامل تلفن همراهتان آندروید خواهد بود. به عقیده بسیاری این طرح می‌تواند تحول جدی در صنعت موبایل ایجاد کند.

اگر بلوتوث،نمایشگر یا وایرلس گوشی تلفن همراهتان خراب شود چکار می‌کنید ؟ حتماً باید سراغ خدمات پس از فروش یا تعمیرکاران تلفن همراه بروید تا شاید پس از کلی دنگ و فنگ گوشی‌تان شبیه سابق شود..


ادامه ي مطلب . . .

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,